» » Ciyutaido idman növü üzrə kəmərlərin siyahısı
Ciyutaido idman növü üzrə kəmərlərin siyahısı



Göy kəmər (7 Q)

1. Abdullazadə Tacir

2. Muxtarov Murad

3. Məmmədov İntiqam

4. Zeynalov Toğrul

5. Nəcəfov Səid

6. Muradxanlı Çingiz

7. Vəliyev Səbuhi

8. Cəfərov Rəsul

9. Kərimov Rövşən

10. Abdullayev Anar (Binəqədi)

11.Xosrovlu Aytən (Binəqədi)

12. Məlikov İlqar (Binəqədi)

13. Qurbanov Vüsal (Binəqədi)

14. Məmmədov Qafar (Binəqədi)

15. Soltanov Nəcməddin (Binəqədi)

16. Nuraliyev Sədrəddin (Binəqədi)

17.Mustafayev Ülvi (Binəqədi)

18.Abdullazadə Sahib (Mehdiabad)

19.Şirəliyev Bilal (Mehdiabad)

20.Həsənli Pərvin (Görədil)

21.Həsənli Ülvi (Mingəçevir)

22.Yusifov Nihad (Görədil)

23.Heydərli İbrahim (Görədil)

24.İsayev Zaur (Mehdiabad)

25.Cəfərli Amin (Mehdiabad)

26.Süleymanov Əkbər (Mingəçevir)

27.Məmmədov Vüsal (Mingəçevir)

28.Məmmədov Natiq (Mingəçevir)

29.Hüseynli Yusif (Mehdiabad)

30.Hüseynov Nicat (Mehdiabad)

31.Hüseynli Mirtaleh (Mehdiabad)

32.Sərdarlı Nuray (Görədil)

33.Yuniszadə Türkan (Görədil)

34.Əlizadə Səbuhi (Görədil)

35.Kərimli Həmid (Görədil)

36.Məşədbəyli Məhəmməd (Görədil)

37.Əzimov Ruslan (Görədil)


Sarı kəmər (6Q)

1. Kərimov Mirməhəmmədəli

2. Səmədli Nicat

3. Nəbiyev Əliş

4. Meydanov Elsevər

5. Quliyev Emin (Binəqədi)

6. Vəlizadə Rəşad (Binəqədi)

7. Hadıyev İbrahim (Binəqədi)

8. Bəhlulov Hüseynağa (Binəqədi)

9.Qasımov Füzuli (Mingəçevir)

10.Əbdülrəhmanov Cavid (Mingəçevir)

11.Babayev İlkin (Mingəçevir)

12.Abdullazadə Orxan (Mingəçevir)

13.Vahabov Səməd (Görədil)

15.Dadaşov Şahin (Mehdiabad)

16.Tağıyev Tural (Mingəçevir)

17.İskəndərov Ömər (Mingəçevir)

18.Məmmədov Fərid (Mingəçevir)

19.Məmmədov Musa (Mingəçevir)

20.Orucov Goyüş (Görədil)

21.Məmmədov Fikrət (Görədil)

22.Məmmədov Qüdrət (Görədil)

23.Həsənov Rauf (Mehdiabad)
Yaşıl kəmər (5 Q)

1. Rüstəmov Ruslan

2. Əliyev Fərman

3. Hüseynov Novruz

4. Adıgözəlov Rasim (Binəqədi)

5. Hüseynov Mirhüseyn (Binəqədi)

6. Cabbarov Orxan (Binəqədi)

7.Əhmədov Əlisahib (Görədil)

8.Namazov Mahmud (Mehdiabad)

9..Abbaszadə Amil (Mingəçevir)

10.İsmayılov Amil (Mingəçevir)

11. Hüseynov Şamil (Görədil)


Qəhvəyi (4Q)

1. Həsənov Cahandar

2.Gülmalıyev Nicat (Mehdiabad)

3.Gülalıyev Rafiq (Mehdiabad)

4.Namazov Elxan (Mehdiabad)

5.Məmmədov Məhəmməd (Mingəçevir)

6.Ələkbərli Əli (Mingəçevir)

7.İsmayılov Bərxuda (Binəqədi)

Qəhvəyi qara (3Q)


1.Vəliyev Nurəddin (Binəqədi)

2.Həsənov İskəndər (Binəqədi)

3..Məmmədov Sərvan (Binəqədi)

Qara kəmər (2Q)

1.Mustafayev Amin (Mingəçevir)

2.Abdullazadə Elgün (Mingəçevir)

3.Quluzadə Rövşən (Mingəçevir)

Qara kəmər qırmızı xətt (1Q)

Qırmızı kəmər I dan

1 Məmmədov Rəşid (Mingəçevir)

Qırmızı kəmər II dan

3. Gülalıyev Elşad (Abşeron r.)
Təqvim
«    İyul 2019    »
BeÇaÇCaCŞB
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Kyokushin
Çiyutaido